Д-р Ангелов спечели Купата на „Фенербахче“

Д-р Ангел Ангелов спечели Купата на „Фенербахче“ по тенис на маса за ветерани над 70 години

Повече...

Дейвид Симеонов ще учи в Щатите

Дряновският тенисист е избран в един от най-силните университетски отбори

Повече...

Трето място за ТК „Габрово“ на Държавното отборно първенство по тенис до 18 години

Никола Шнайдеров и Станислав Стефанов наредиха габровския тенис клуб на трето място в страната при юношите до 18 години.

Повече...

Весела Лечева се срещна с европейските шампионки по тенис

Европейската шампионка Михаела Цонева, съотборничките й и треньорите на националния отбор за девойки бяха приети от служебния министър на спорта Весела Лечева при завръщането си в България след спечелената историческа титла от Европейското отборно първенство по тенис за състезателки до 18 години.

Повече...

Михаела Цонева участник в исторически успех за България!

Националният отбор на България по тенис за девойки до 18 години, в състава на който е и габровката Михаела Цонева, ще играе финал на Европейското отборно първенство за тази възраст.

Повече...

Александър Митев и Симона Иванова триумфираха на регионално до 16 г. по програмата "Тенисът - спорт за всички"

Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе) и Симона Иванова (ТК "Левски", гр.София) спечелиха първите места на Регионално първенство по програмата "Тенисът - Спорт за всички" за юноши и девойки до 16 г. в Габрово.

Повече...

Ново силно представяне на Михаела Цонева

Габровската тенис надежда Михаела Цонева продължава доброто си представяне след продължителното възстановяване от серия неприятни контузии.

Повече...

Читателските навици на тенисистите

Сръбският тенисист Янко Типсаревич има татуировки, вдъхновени от Достоевски и Шопенхауер, и твърди, че Ницше е един от писателите, които най-много би искал да срещне на кафе.

Повече...

Иво Найденов се класира за финалите на ДП по тенис на закрито при 12 годишните

Габровският тенис-талант Иво Найденов (ТК Габрово) се класира за финалите на Държавното лично първенство в зала при момчетата до 12 години.

Повече...

Валерия Гърневска е държавен вицешампион по тенис за състезатели до 12 години

Страхотно представяне на Валерия Гърневска на Държавното лично първенство по тенис за деца до 12 години!

Повече...

Иво Найденов с победа в регионалното тенис първенство за момчета до 10 години

Габровският тенис талант Иво Найденов (ТК „Габрово“) се класира за Мастърс турнира при момчетата до 10 години.